Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhá sada dresů

Pánové,

protože přihlašováním jsme se dopracovali k tomu, že zatím nebudeme zakládat občanské sdružení, žádný sponzor nám tak  bohužel nepřispěje a tak si budeme muset druhou sadu dresů zaplatit v plné výši sami.  Protože jsem před čtrnáci dny objednával pro HBC Mystery (Ovečkin se Žloudkem) dresy u Jágrteamu, mám čestvé informace o ceně. Základní ceny se o minulé objednávky zvedly o cca 30 Kč. Nevím, jestli nebude do ceny započítána cena grafika, ale předpokládám, že při hromadné objednávce se vejdeme do 700,- Kč vč. DPH.

Protože klubové barvy máme zrzavou a modrou, tak jedním z návrhů je základní barva modrá. Počítám s tím, že provedení bude "bublinkové" a proto by dres vypadal jako reklama na BIRELL.

Druhým řešením je dres v barvě zelené "bublinkové", tzn. že dresy by vypadali nako reklama na PRAZDROJ. Navrhuji, při této variantě doplnit zelenou o nějaké modré a oranžové doplňky, např. nárameníky, lem při spodním okraji, apod., aby se klubové barvy na "zeleném" dresu objevily.

 

BlueBoard.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dres

(Jakub, 14. 11. 2011 12:03)

souhlasím se Štěpánem, já mám dresů asi 5 a v klidu vystačím max. s dvěma. To, že mám na zádech Benáka snad nikomu neva. Klidně ho přelepim. Snad jedině, pokud by někdo neměl dres z modré sady Lasesbergru, tak pak dodělat pro ně variantu v modré. Mě ale stačí to co mam. J.